Jak długo będziesz czekać na drzwi do swojego domu? Poznaj terminy realizacji!

13 lipca 2016
Jak długo będziesz czekać na drzwi do swojego domu? Poznaj terminy realizacji!

Nasza oferta standardowa jest najszersza na rynku, dzięki czemu możesz znaleźć drzwi idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Drzwi Porta tworzone są specjalnie dla Ciebie, dlatego nie posiadamy stanów magazynowych. Wiemy jednak, jak ważne jest planowanie prac przy wykończeniu wnętrza. Pomoże Ci w tym schemat terminarza realizacji, dzięki któremu będziesz wiedzieć kiedy zdecydować się na zamówienie drzwi i jaki jest orientacyjny czas oczekiwania na zamówienie.  

 

Drzwi w okleinie syntetycznej   – szybka realizacja i zadowolenie na długi czas

Jeżeli zależy Ci na jak najszybszym dostarczeniu drzwi do Twojego mieszkania, zdecyduj się na drzwi w okleinie syntetycznej (m.in. Porta KONCEPT, Porta INSPIRE, Porta BALANCE, Porta LINE, Porta VECTOR, Porta HARMONY oraz Porta NOVA). Produkcja tych modeli trwa ok. 2 tygodnie. Pamiętaj jednak, że czas realizacji zleceń kalkulowany jest od daty zaplanowania zlecenia do daty wywozu drzwi z fabryki. Należy zatem doliczyć czas na dostarczenie zamówienia do Twojego domu. Na drzwi w okleinie syntetycznej będziesz czekać łącznie 3-5 tygodni.

Poza krótszym czasem oczekiwania na zamówienie, drzwi w okleinie syntetycznej są bardzo trwałe i świetnie sprawdzą się w mieszkaniu, w którym harcują dzieci. Nowoczesne technologie pozwalają tworzyć  okleiny syntetyczne wiernie odwzorowujące rysunek, a nawet strukturę drewna. Dzięki temu możesz cieszyć się drzwiami o naturalnym wyglądzie. 

Drzwi w okleinie naturalnej - wymagające piękno natury

Gdy najważniejsze są dla Ciebie naturalne materiały i wyjątkowa dbałość o detal - wybierz drzwi fornirowane. Uwzględnij jednak fakt, że kolekcje Natura i Villadora wymagają przejścia przez czasochłonne etapy pracy ręcznej oraz wykorzystującej specjalistyczne technologie. Cały proces produkcji tych drzwi jest dużo bardziej wymagający, dlatego trwa 8-12 tygodni.

Drzwi białe – ponadczasowe rozwiązania

Zachwycił Cię styl skandynawski? Drzwi białe będą idealnym dopełnieniem Twojego wnętrza - łączą w sobie prostotę i elegancję. Ogromne możliwości technologiczne pokrywania powierzchni drzwi pozwoliły uzyskać różnorodne efekty, które możesz wybrać dostosowując drzwi do swoich potrzeb. Gdy szukasz rozwiązań ekonomicznych z krótkimi terminami realizacji – najlepszym rozwiązaniem będą drzwi pokryte białym lakierem standard (Porta ROYAL, LONDYN, WIEDEŃ) lub lakierem premium (Porta VECTOR Premium, Porta SKANDIA Premium, Porta FOCUS Premium, Porta FORM Premium) . Dostarczymy Ci je w 3-5 tygodni. 

Kolekcje drzwi białych, pokrytych Farbą Akrylową UV ( Porta GRANDE, Porta DESIRE) wyróżniają się niezwykle gładką, satynową powierzchnią i wyjątkową trwałością. Planując remont nie zostawiaj zamówienia drzwi na ostatnią chwilę - ze względu na specjalistyczne technologie proces produkcyjny tych kolekcji  trwa 8-12 tygodni. 

Od zamówienia do realizacji

W przypadku zamówień niestandardowych proces realizacji może się różnić. Nasi specjaliści dokładnie przygotowuję dokumenty i rysunki potrzebne do zrealizowania nietypowych rozwiązań. Proces produkcji  jest taki sam jak przy zleceniach standardowych, ale z uwagi na sprowadzanie dedykowanych materiałów i akcesoriów termin realizacji może się zmienić.

Zachęcamy do zapoznania się z częścią zrealizowanych inwestycji,  w których wykorzystano nasze drzwi. Więcej na stronie http://www.porta.com.pl/realizacje .

Sprawdź naszą ofertę na www.porta.com.pl