Eco Technologia w Twoim domu

27 kwietnia 2015
Eco Technologia w Twoim domu

Innowacyjna Eco Technologia firmy PORTA to sześć głównych atutów, które definiują wysoki standard drzwi zewnętrznych. Jest to zestaw idealnie skrojonych wartości budujących najwyższą jakość.

Każdy chce aby drzwi do domu były bezpieczne i energooszczędne. Jednocześnie dbamy o ich wygląd, ponieważ do właśnie one wprowadzają nas i naszych gości w intymny świat domowego zacisza.
Innowacyjna Eco Technologia firmy PORTA to odpowiedź na wysokie wymagania stawiane tego typu produktom na rynku.
Dział R&D przygotował specjalne kolekcje drzwi, tj. Eco POLAR, Eco POLAR PASSIVE oraz Eco NORD. Te trzy kolekcje to nowoczesny design uwzględniający aktualne trendy. Z pewnością każdy znajdzie swój ulubiony model. Oczywiście piękno to również to, co niedosłowne, ukryte.
Najnowsze rozwiązania zastosowane w Eco Technologii spełniają najwyższe standardy produkcji.

 

Warto zainwestować

Drzwi z kolekcji Eco POLAR PASSIVE to dedykowane rozwiązanie do domów pasywnych, gdzie przenikalność termiczna odgrywa kluczową rolę. Państwowe programy dodatkowo finansowo wspierają inwestycje energooszczędne, w tym budownictwo pasywne. Więcej informacji nt. rządowe wsparcia znajduje się tutaj: http://www.nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-krajowe/programy-priorytetowe/doplaty-do--kredytow-na-domy-energooszczedne/informacje-o-programie/.

 

Wysoka jakość

Przywiązujemy wysoką wagę do jakości naszych produktów. Dlatego wszystkie drzwi z kolekcji Eco posiadają 3-letnią gwarancję producenta.
•    Dwukomorowe przeszklenie antywłamaniowe i ramki ze stali nierdzewnej
•    Wręg francuski gwarantujący bezpieczeństwo
•    Dwa zamki wielopunktowe, antywłamaniowe
Opracowaliśmy specjalny ciepły próg Porta ThermControl, który zatrzymuje ciepło i blokuje powstawanie tzw. mostków termicznych.
Aby zapewnić właściwe użytkowanie i właściwe współczynniki przenikalności cieplnej drzwi Eco POLAR, Eco POLAR PASSIVE i Eco NORD należy zamontować przy zachowaniu odpowiednich reguł. Porta SaveEnergy to specjalny ciepły montaż opracowany przez naszych technologów.

W przypadku montażu drzwi z naświetlem (ami), rama naświetla w połączeniu z belką górną zespoloną i dolną z progiem stanowią część ościeżnicy. Innowacyjna metoda łączenia naświetli eliminuje mostki termiczne i upraszcza system montażu. To wyjątkowe na rynku rozwiązanie nazwaliśmy Porta Synergy.

 

Dbając o detale

Dział R&D zaprojektował również dedykowane okucia idealnie współgrające z nowoczesną stylistyką drzwi. Odpowiednia klamka, wkładki antywłamaniowe, to niezbędne elementy idealnych drzwi wejściowych pozwalające na długie i przyjemne użytkowanie.

Dedykowane okucia [PDF]: str. 183

Film: Eco POLAR, Eco POLAR PASSIVE
Film: Eco NORD
Film montażowy: Eco Technologia

  • Tagi:
  • Eco Nord
  • Eco Polar
  • Eco Polar Passive